Emrah TOY

Tarih : 15-03-2011
Kategori : Kişisel

0

Yorum

Nasıl oldu bilmem.

Jeaquares’e istanbul cinsel eğilimlere değmeden koklayabileceğin tek kadın istanbul dedim. Dedim de sonra şöyle oldu, tarif etmek gerekti. İşte o tarif ( şok şok şok ! yok şok ne şok bok ! )

şöyle düşün karanlık bir yer zemin var mı yok mu bilmiyorsun, gerçek mi tartışılır bir yer. Her yanından üzerine eğilen devasa bir şey hissediyorsun, boğucu kasvetli ve kederli belki dertli bile, bu yüzden üzerine bunca etkisi.. Ama bir yerde çeliyor arzu noktanı kaçamamanın hazzıyla keşif çalışması beri yandan bir mayın tarlası tekinsiz ve ayaklarınla her yanını yoklatan… O sırada bir kahkaha duyarsın ya yarı alaycı yarı seninle alakası olmayan şehvetcengiz ve otuzikisi bir mısra beyaz dişlere haiz.. “Aklımda kalmayacak” diye korkarsın o kahkaha velakin kaybolur gider.. Sonra kaparsın gözlerini geriye kalmıştır bir koku.. Sanki güneş doğumu belki batımı bağlar kendini sana, sen güneşle birlikte çıkıpta düşene kadar sarar seni zehirler bir huzurla.. bir yerde açılır gözlerin kayıp hisserle kaypsındır sende, ne zaman o kokuyu duysan hatırlarsın tüm bunları.. neydi o diye eşsiz bir merak cezbeder seni, kokunun gizeminde bu parfüm 7 tepe dolandırır der, sen adına İstanbul dersin 🙂


Bu blogu sevdinse yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için RSS aboneliği yapabilir yada Twitter üzerinden takip edebilirsin. Yazılarımı facebook’da paylaşabilir ve arkadaşlarına önerebilirsin.

Sende de ki;